Bursa Veri Kurtarma Merkezi Profesyonel Hizmet

Bursa Veri Kurtarma Merkezi Profesyonel Hizmet

Veri kurtarma bilgisayarlarda bulunan bilgilerin bozulması ya da silinmesi durumunda çeşitli teknik cihazlar yardımıyla verilerin geri getirilmesi işlemidir. Bu işlem hard disk, raid sistem, SDD sürücü,bellek kartları gibi elektronik kayıt ortamları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Günümüzde kişisel ya da kurumsal pek çok dosya ve veri elektronik ortamda muhafaza edilmektedir. Detaylı bilgi için href=" target="_blank"> sayfasını inceleyebilirsiniz. Özellikle kurumsal yapılar için kritik değere sahip verilerin silinmesi ya da erişilemez hale gelmesi ciddi problemlere yol açabilmektedir. Veri kurtarma işlemi için elektronik ortamda çeşitli programlar mevcuttur. Ancak bu programların teknik bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından kullanılması bilgisayardaki arızanın artmasına ve verilerin tamamen silinmesine yol açabilir. Bu durumda özellikle kurumsal amaçla kullanılan ya da kişisel değere sahip verilerin geri getirilmesi için veri kurtarma merkezi ile sağlıklı bir çözüm sağlanmalıdır. Bursa veri kurtarma merkezi alanında uzman teknik çalışanları ve mühendisleriyle profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Güvenilir Veri Kurtarma İşlemi – Bursa Veri Kurtarma Merkezi

IT Security Expert, ilk olarak Ankara da 2017 yılında profesyonel veri kurtarma hizmeti vermeye başlamıştır. Firmamız daha sonraki yıllarda teknoloji araştırma ve geliştirme sektörüne yaptığı yatırımlar ile Türkiye nin belli başlı illerinde veri kurtarma merkezleri oluşturmuştur. Bursa veri kurtarma merkezi:

  • Sabit sürücü veri kurtarma
  • SDD, flash sürücü ve diğer tüm dijital cihazlar için veri kurtarma
  • Bilgisayar adli tıp elektronik keşif
  • Raid onarımı ve kapsamlı raid hizmetleri
  • Veri bandı onarımı
  • Medya dönüştürme, veri taşıma
  • Sanal sunucu onarımı gibi pek çok profesyonel hizmet sunmaktadır.

Güvenilir veri kurtarma merkezi veri kaybı yaşayan kişiler için 7/24 veri kurtarma acil servisi ile hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz medya değerlendirmesi ile birlikte profesyonel veri kurtarma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.