İslami Biblo Modelleri

İslami Biblo Modelleri

İslami anlam ve değer taşıyan biblolar hem hac ve umre dönüşü hediyelik olarak hem de dekoratif eşya olarak ömür boyu kullanılmaktadır. Kulluğu ifade eden vav harfli biblolar, besmele yazılı, Allah lafzı veya HZ. Muhammed (SAV) yazılı biblo tasarımları bu özel günlerde sevdiklerinize ve gelen misafirlerinize verebileceğiniz çok özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Gol, gümüş veya cam gibi farklı malzemelerden tasarlanan ürünlerde bütçenize uygun ürünleri toptan olarak sipariş edebilirsiniz. İslami biblo ve İslami hediyelik ihtiyaçlarınız için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaftan Biblo ve Cevşen-i Kebir Biblo

Cebrail Aleyisselam'ın Peygamber efendimize (SAV) zırhını çıkar bunu oku dediği cevşen-i Kebir duası evlerde bulunduğu sürece sizi korur. Evde dekoratif bir şekilde kullanacağınız cevşen-i Kebir bibloları hav ve umre dönüşü sevdikleriniz için de alabileceğiniz özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Kaftan biblo modelleri de duvara asılı olarak kullanılan tuğralı özel tasarım çeşitleridir. Bu ürünlerde farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

Ayet Yazılı Masa Saatleri

Asırlardır hacdan ve umreden gelenlerin sevdiklerine hediye olarak getirdiği en özel hediyelerden birisi de saattir. Ayet yazılı ve dekoratif masa saatleri özellikle yakın çevre ve aileniz için oldukça kalıcı ve şık hediye seçenekleridir. Gold ve gümüş renkte işlemeli ve Allah lafzının yazılı olduğu modeller ve tüm İslami hediyelik eşya için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.