İnsan Asansörlerinin Kullanımı

İnsan Asansörlerinin Kullanımı

Panoramik İnsan Asansörleri

Birçok kamusal alanda hayatı kolaylaştıran insan asansörleri, açık ve kapalı her mekana monte edilebilir. Geliştirilmiş özel sistemi sayesinde insanların katlar arasında hareket etmeden iniş çıkış yapmasını sağlayan insan asansörlerinin birçok farklı boyutu ve modeli bulunur. Eski ve yeni binalarda uygulanabilen asansör sistemleri, uygun alan bulunması durumunda bina dışlarına dahi yapılabilirler. 

Mekanik Destek Hizmeti

Hem estetik duran hem de kapalı alan korkusu olanlar için iyi bir seçenek sunan panoramik asansörler, etrafı camlarla kaplı ve saydam kapılardan oluşur. Dış cephesi camla kaplanın insan asansörü modeli, bu sayede insanların dışarıya görmesini, dışarıdaki insanların da asansörlerin içini görmesini sağlayabilir. En çok alışveriş merkezlerinde, özel konutlarda kullanılan bu sistem kapalı alan korkusu olan insanlar için avantajlı bir durum oluşturur. 

Yıllar Boyu Kullanıma Uygun

Standart veya panoramik olsun; her türlü model ve boyut için teknik destek hizmeti veren asansör firmaları, satış sonrası hizmetlerine devam ederek satın alınan asansörlerden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyor. Bu firmalar üzerinden iletişime geçerek acil durum ihtiyaçlarınızı veya diğer mekanik aksaklıkları bildirebilirsiniz. Tüm bakım ve onarımlar garanti süresi kapsamında insan hatası dışında meydana gelebilecek problemlerin ücretsiz olarak çözülmesini sağlar. Doğru üretilen ve uygulanan insan asansörleri çok uzun yıllar boyunca insanların taşınmasına aracılık edebilir. Yüksek ağırlık kapasitelerine ulaşabilen asansörlerde daha yüksek ağırlıklarda insanların taşınması için özel tasarımlar ve ekipmanlar kullanılabilir.