Dijital Bilgilendirme Panolarının Kullanım Amacı Nedir?

Dijital Bilgilendirme Panolarının Kullanım Amacı Nedir?

Baskı maliyetlerini ortadan kaldırarak kısa vadede kağıt ve baskı maliyetlerinden tasarruf etmenize olanak sağlayan dijital bilgilendirme panoları, okullar için de oldukça avantajlıdır. Eğitimler, yönlendirmeler, duyurular ve çok daha fazlası için tercih edebileceğiniz bu ürünleri iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Her iki alan için de özel olarak üretilen seçenekler, standart üretim veya işletmenin talebine bağlı olarak özel üretim olarak seçilebilir. Bu sayede ürünlerin muhafaza bölümüne kurum logonuzu da ekleyebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Duyurular Tek Merkezde

Okulda gerçekleştirilecek sınavlar, tatil günleri, öğretmen değişiklikleri ve yemekhane listesi gibi güncel bilgilendirmeler dijital bilgilendirme panolarının sistemleri ile gerçekleşebilir. Anlık olarak veri aktarımına izin veren sistemler, birçok panonun eş zamanlı olarak içeriğinin değiştirilmesine olanak verir. Uzaktan bağlantı yoluyla veri aktarımına imkan veren panolar, bu sayede zamandan da büyük ölçüde tasarruf edilmesine olanak sağlar.

Yeni Öğrenci Kayıtları için Bir Reklam Aracı


Okulunuzun tanıtımını yaparak yeni öğrenci kayıtları için de kendinize bir kapı açabileceğiniz dijital bilgilendirme panoları, bu özelliği sayesinde ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamanıza olanak sağlar. Toplantı odası yönetim sistemleri, güvenlik talimatları, etkinlik takvimi duyuruları, kurumsal iletişim gibi birçok farklı alanda tercih edilebilen bu ekranlar dersliklerde de oldukça önemli bir yere sahiptir. Akıllı tahta sistemlerinin yerine kullanılabilen ürünler, öğrencilerin derslere interaktif bir şekilde katılım gerçekleştirmesine olanak sağlar.