Kaliteli ve Modern Bir Uygulama; Gergi Tavan

Kaliteli ve Modern Bir Uygulama; Gergi Tavan

Şık ve Modern Bir Uygulama

Yaşam alanlarımızı daha modern ve estetik kılacak dekoratif uygulamalar hem yaşam kalitemizi artırır, hem de yaşadığımız mekanı daha rahat ve kullanışlı hale getirir. Gergi tavan sistemi de bu amaçla üretilmiş, son derece sağlıklı ve modern bir yapı uygulamasıdır. Dekoratif olması nedeniyle ev, ofis gibi özel yaşam alanları da olmak üzere, sinema, konferans salonu, otel, okul, hastane... vb. mekanların tavan kaplaması olarak tercih edilen bir uygulamadır. Her mekana uyumluluk gösterme özelliğine sahip olan gergi tavan modelleri uygulandığı mekana estetik katar. Farklı alanlara uygulanmış gergi tavan modellerini yer aldığı incelendiğinde, uygulamanın ne kadar şık ve zarif olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

Neden Gergi Tavan

Gergi tavan sisteminde çok hafif bir malzeme olan PVC kullanılır. Özel olarak üretilmiş, zengin renk, doku ve desen seçeneği ile herkese kendi zevkine uygun gergi tavan modelleri sunan PVC membranlar esnek yapısı sayesinde farklı alanlara kolayca uyum sağlar. Led aydınlatma amacı ile kullanılan, kullanıldığı mekanda aydınlık ve ferah bir ortam oluşturan sistemin kurulumu çok kolaydır. Montajı gibi demontajı da kolaydır. Isıtma sistemi ile farklı forma kolayca giren PVC membran alüminyum profile gerdirilerek uygulanır. Duvarda ya da tavanda göze çarpan yapısal kusurlar, uygulama sayesinde bertaraf edilir. Kalitelidir, uzun yıllar ilk günkü gibi kalmayı başarır. Yangına karşı dayanıklıdır, nem yapmaz. Kaliteli ışık sağlar. poliger.com.tr sayfada yer alan transparan, lake, 3D baskılı, dijital baskılı, portatif gergi tavan modellerinden uygulama yapılacak alana uygun olan tercih edilerek yaşam alanları daha şık hale getirilebilir.

Gergi Tavan Çeşitleri

Akustik, lake, transparan, 3D baskılı, dijital baskılı, portatif gibi türleri olan gergi tavan modellerinden mekan için uygun olan seçilmelidir.