İç Ve Dış Mekan Totem Ekranlar

İç Ve Dış Mekan Totem Ekranlar

Ürün ve hizmetlerinizin daha geniş kitleler tarafından tanınması için yaptığınız reklamların amacına ulaşması için doğru yöntemleri kullanmanız son derece önemlidir. Reklam ve tanıtımın teknolojik gelişmelere uygun olması hedef kitleye daha kolay ulaşılmasını sağlar. Dijital bilgilendirme sistemleri tanıtım ve reklam dışında bilgilendirme ve iletişim amacı ile kullanılan teknolojik sistemlerdir. Totem ekranlar, kiosklar, endüstriyel monitörler firmaları hedef kitlelerine daha hızlı ve kolay ulaştıran dijital bilgilendirme sistemleridir. Dijital bilgilendirme ekranları hakkında bilgi almak, sistem kurulum maliyetini öğrenmek ve kurulum için randevu oluşturmak için ilgili firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Totem Ekranlar Ne İşe Yarar?

Totem ekran teknolojisi etkili bir reklam ve tanıtımla firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan reklam araçlarıdır. İç mekanlarda kullanılan totemler olduğu gibi dış mekanla uyumu totem modelleri de bulunmaktadır. Hem iç hem dış mekan totemler taşınabilir özellik gösteren ekranlardır. Hedef kitleye ulaşmak için tercih edilen totemler ana caddelerde, sokaklarda, karayollarında ve insan sirkülasyonu fazla olan alanlarda konumlandırılabilir. İç mekan totemler ise firma ve işletme yakınında konumlandırılarak hedef kitlenin işletme ürün ve hizmetine yönlendirilmesini sağlar. Totemler aracılığı ile kampanya duyuruları, indirimler, kaçırılmayacak fırsatlar insanlara ulaştırılabilir. Totemler aracılığı ile yapılan reklam ve tanıtımların firmalar açısından geri dönüşü çok başarılıdır.

Totem Ekran Kullanım Alanları


Farklı boyutlarda tasarlanabilen totem tabelalar, hazırlanmış olan tanıtım, reklam, duyuru, bilgilendirme ve uyarı içeriklerinin en az çaba ile en geniş kitleye ulaşmasını sağlarlar. Geniş bir kullanım alanı olan bu ekranlar daha ziyade ünlü markaların ürünlerini tanıtmak, kampanyalarını daha geniş bir kitle ile paylaşmak için tercih ettikleri bir reklam türüdür. Belediyeler ve kamu kurumları da ana caddelere konumlandırdıkları totemler aracılığı ile insanları bilgilendirmeyi tercih ederler. Hastaneler, okullar, eğlence merkezleri, uçak firmaları, televizyon kanalları... totem ekran ile reklam ve tanıtım yapabilir. Sistem hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.