Back Up As a Service Nedir?

Back Up As a Service Nedir?

Müşteri ile belirlenen sözleşme gereği verilerin yedeklemesi alınarak olası bir tehlike durumunda geri dönüşüm hizmeti sağlanır. Büyük, orta ve küçük ölçekli tüm işletmelerin yararlanabileceği veri kaydedilmesi hizmeti sayesinde işlerinizi kesintisiz yapmaya devam edebilirsiniz. Planlanmayan tüm aksiliklere ve veri silinmesi ya da kaybolması durumlarına karşı tedbirli olmanıza yardımcı olur. İstenilen veriye istenilen zamanda ulaşılamaması halinde çok kısa sürede sisteme kaydedilen yedeklenmiş veriler geri dönüştürülerek size ulaştırılır. 365 gün boyunca 7/24 sizlere profesyonel ekibi ile sizlere hizmet veren internet sayfaları üzerindeki online firmalar sayesinde back up as a service (BAAS) uygulamasından çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Hızlı Geri Dönüşüm Hizmetinin Avantajları

İhtiyacınız olan verilerin silinmesi halinde firmalar hizmet veremedikleri için müşterileri kaybı yaşayabilir. Müşterilerinizi bekletmemek ve en iyi hizmeti verebilmek amacıyla veri yedekleme ve hızlı geri dönüşüm hizmetinden faydalanabilirsiniz. Verilerinizi yedekleme, istenilen sunucuya ulaşımın sağlanması için yardımcı olan internet üzerindeki ilgili online firmaların hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sizlere sunulan geri dönüşüm hizmeti hızlı ve pratik çözüm önerileri ile veri kayıplarının önüne geçilmesini ve daha hızlı büyümenizi sağlar.

Yedekleme Hizmetinin Avantajları

Firmanın sahip olduğu Datacosmos yedekleme hizmeti sayesinde veriler istenilen yere istenilen sayıda yedeklenir. Yedekleme alanının oluşturulması, yönetilmesi ve back up as a service (BAAS) uygulamasından yararlanılmasını kolaylaştırır. Riskleri azaltır, beklenmedik masrafların önüne geçer. Zaman kayıplarını önleyerek personellerin verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.