Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Manuel olarak tasarlanan bu modeller, her yaş, kilo ve boy ölçülerinize uygun model seçeneklerinden oluşuyor. Kullanımı en kolay ve fiyatları en uygun olarak tercih edilen manuel tekerlekli sandalye modellerini sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çocuklar ve spastik engelliler içinde özel tasarımlarımız mevcuttur. Manuel modeller hem gelişmiş teknolojiye sahip hem de ekonomik ücretlerle satılan ve en çok tercih edilen tekerlekli sandalye modelleri olarak, tüm engelli ve hasta ihtiyaçlarını karşılamak için sitemizde satışta. Tüm modelleri internet adresinden inceleyebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Engelleri Ortadan Kaldıracak Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli sandalyeler engelliler için hayatı daha konforlu ve kolay yaşamaları için özel olarak tasarlanmaktadır. Dar mekânlardan kolayca geçen, transferi kolaylaştıran, iç ve dış mekânlarda engellere takılmadan hareket etmeyi sağlayan engelli sandalyeler sitemizde satışta. Manuel ve akülü tekerlekli sandalye fiyatı en ekonomik fiyatlarla satışta.

Akülü tekerlekli Sandalye Fiyatları


Elektronik çalışma prensipleri ile iç ve dış mekânlarda dolaşmayı ve transferi kolaylaştıran akülü tekerlekli sandalye fiyatları, sitemizde uygun fiyatlarla satışta. Engelliler, yaşlılar, kilolular, çocuklar ve her türlü yaş grubunda standart ve kişiye özel üretim yapılıyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacak farklı sandalye modelleri ile satış yapılmaktadır. Wollex marka sandalyeler, tekerlekli sandalyelerde kaliteli ve konforlu modeller olarak tercih ediliyor. Dünyaca ünlü tekerlekli sandalye markalarının en yeni modellerini farklı firma seçenekleri ile bulabilirsiniz.