Elektrikli Best Kaykay Fiyatları

Elektrikli Best Kaykay Fiyatları

Renkleri ve portatif duruşu ile oldukça estetik görünen elektrikli kaykaylar herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Çocuklarınızla birlikte kolayca eğlenebileceğiniz Best kaykay çip, sensör, 3D jireskop ve ivme ölçer kullanılarak yapıldığı için dönüşlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Led aydınlatmalar ile yolu daha rahat görebilmenizi sağlayan bu ürünlerin fiyatlarını internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile öğrenebilirsiniz. Sürüş sırasında kinetik enerji sağlayarak daha uzun mesafe yol gidebilmenizi sağlayan Best kaykay diğer ürünlere göre çok daha kaliteli ve modern bir şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde hız limitini ve batarya şarj seviyesini gösteren ekrana sahip olan bu ürün estetik duruşu ile dikkat çekiyor. Yolu görebilmenizi sağlayan led farlara sahip olan bu kaykayların çeşitlerini ve renklerini online firmalar ile öğrenebilirsiniz.

Modern Tasarım Kaykaylar

Yolu gösteren led aydınlatmaları, şarj seviyesini gösteren ekran ve hız limitini gösteren göstergeleri sayesinde sizler kullanım kolaylığı sağlayan Best kaykay elektrikle çalışmaktadır. Best kaykaylar 2 saatte şarjı dolan ve dolunca elektriği devre dışı bırakarak patlama ya da yanma gibi tehlikeli durumları önlerler. Yaklaşık 12 km hız yaparak 25 km uzaklığa gidebilmenizi sağlarlar. 2 saatte şarj olabilen bu ürün otomobil boyası ile farklı renklere boyanmıştır. Üzerindeki sensör ve çipler sayesinde istediğiniz yöne kolayca dönebilmenizi ve hızınızı ayarlayabilmenizi sağlayan bu modern tasarım kaykaylara online firmalar ile sahip olabilirsiniz.

Elektrikli Kaykayların Teknik Özellikleri

Havası dolgu tekerlekleri ile yolda düşmeden güvenle sürebileceğiniz Elektrikli Best kaykay 11 kg ağırlığındadır. 120 kg kadar taşıyabilen bu kaykay otomobil boyası ile farklı renklere boyanmıştır. Estetik duruşu ile dikkat çeken bu ürün dönmek istediğiniz yönü algılayan sensörlere sahiptir. Her yaş grubundan kişinin rahatlıkla kullanıp eğlenebileceği bir kaykaydır. Şarj miktarını ve hız limitini gösteren ekranı, fren sistemi, led aydınlatmaları ve havasız dolgu tekerlekleri ile düşmeden güvenle kullanabilmenizi sağlayan bu kaykaylar en modern şekilde tasarlanmıştır. Estetik ve şık görünüşü ile beğenilen Best kaykay çeşitlerini online firmalar ile öğrenebilirsiniz.