Tablolar Yağlı Boya Mı?

Tablolar Yağlı Boya Mı?

Canvas tablo modelleri kesinlikle yağlı boya olmayarak farklı şekillerde ve özel makineler ile üretimleri sağlanmaktadır. Kurutulmuş şase üzerine özel püskürtme sistemleri ile basılan ve gerilerek tablo haline getirilen tasarım ve dekoratif ürünler olmaktadır. Diğer farklı ürünlere göre daha tasarruflu ve dayanıklı özelliklere sahip olarak hizmet vermektedir. Bu canvas tablolar kişilerin özel isteklerine göre farklı ebat ve şekillerde yapımları sağlanmaktadır. Ayakta durma özelliklerine sahip olduğu gibi duvara asma aparatları ile de duvarlarda da şıklıkla kullanımları sağlanmaktadır.

Parçalı Canvas Tablolar Nedir?

Günümüz piyasasında her alanda ev dahil olmak iş yerleri ve ofislerde olmazsa olmaz dekoratif ürün olarak yer almakta ve kullanılmaktadır. Parçalı canvas tablo modelleri yan yana dizildiğinde bir anlam kazanan ve bütünlük sağlayan, tek bir tablonun birkaç parçaya ayrılarak basılmış hali olmaktadır. İstenilen bütün ölçülerde siparişler verilmektedir. Parçalı olan tablo modelleri her zaman bulundukları alanlara farklı bir görsellik katmaktadır.

Tabloların Ölçüleri Standart Mı?

Tablolar standart ölçülerde değildirler ve kişilerin özel istek ve arzularına göre canvas tablo siparişleri verilerek ebat ölçü ve büyük ya da küçük olmak üzere farklı isteklere göre yapılmaktadır. İstenilen fotoğraf ya da internetten alınan doğa, manzara, hayvan vb. gibi görseller de istenilen ölçülere göre firmaların yoğunluklarına göre kısa sürede yapımları başlanmaktadır. Buna göre en siparişler ise gen geç 7 iş günü içerisinde ulaşımları sağlanır.