Ayaklı Mozaik Zemin Lambaları

Ayaklı Mozaik Zemin Lambaları

Zemin lambalarında tasarımlar farklı zevk ve ihtiyaçlara göre düşünülmüştür. Zemin lambaları özellikle ayaklı tasarımlar farklı bir duruş sergiler. Bu modeller genel olarak lambader tasarımlar olarak ilgi görüyor. Mozaik lambader lamba tek küre lamba ile evin her köşesinde kullanılabilir. Zemin aydınlatmaların ışık tavan aydınlatmalarda olduğu gibi direkt göze vurmadığı için daha sağlıklıdır. Özellikle lambader olan köşede kitap saatini geçirebilirsiniz. Yalnızca lambaderin yanması yeterlidir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Mozaik Floor Lamps Modelleri

Mozaik floor lamps for living room, zemin lambalarının İngilizce adıdır. Ayaklı lambalar, zemin lambaları, masaüstü lambaları bu kategoride karşımıza çıkan ürün seçenekleridir. Tasarımların ayak kısmı ve uzun çubukları bakır sanatının en güzel örnekleri ile işlenmektedir. Mozaik tasarımlarda zaten Türk eski sanat ve kültürünü yansıttığı için bakır kullanılmaktadır. Camları ayakta tutan, tasarımları bulunduğu yerde montajlama olanağı sunan bakır çubuk ve kasnaklar bu tasarımların olmazsa olmaz parçalarıdır.

Mozaik Lambalarda Toptan Satış Hizmetleri


Mozaik zemin lambaları ve tüm mozaik lamba çeşitleri ülkemizde ve dünyada yerli ve yabancı turistlerin en yoğun ilgi gösterdikleri dekoratif aydınlatma ürünleridir.